Jakie zabawki dla kilkuletniego dziecka?

Jakie zabawki dla kilkuletniego dziecka?

Im bliżej daty urodzin malucha, tym nie tylko sami rodzice, ale również dziadkowie, wujkowie czy potencjalni goście imprezy urodzinowej intensywniej myślą, jakie zabawki sprawić dziecku na prezent. Które upominki będą najlepsze i na co warto się zdecydować?

Najlepsze zabawki dla dzieci

Jednym z najlepszych pomysłów w takiej sytuacji są zabawki kreatywne. Rozwijają wyobraźnię dziecka, pobudzając zmysły oraz ciekawość. Do tego typu gadżetów należą na przykład klocki marki Wader. Są świetną propozycją na jedną z pierwszych zabawek dla dziecka. Gwarantują bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę. Kolorowe klocki pobudzają przede wszystkim wyobraźnię, a łatwy sposób ich montażu sprawi, że na długie godziny znikną, a dziecko stworzy z nich wspaniałe budowle. Inną ciekawą propozycją jest domek z dachem od marki Wader. Idealnie nadaje się na zabawki dla dzieci. Można go rozstawić zarówno w pokoju, jak i na zewnątrz, a duże okna sprawiają, że do środka wpada światło. Grube i odporne tworzywo, z którego został wykonany, jest bezpieczne i łatwe w montażu.

Jakie zabawki dla dzieci wybrać?

Gry rodzinne są świetną opcją na najlepsze zabawki dla dzieci, ponieważ zacieśniają więzy, a do tego dziecko uczy się przyjaznej rywalizacji – zwyciężać, jak i ponosić porażki. Gwarantują wesołą atmosferę i wiele radości. Zabawki Wader – sklep internetowy oferuje ciekawe propozycje, jedną z nich jest „Pospiesz się kurierze!”, w której dzieci nabywają koniecznej umiejętności bycia punktualnym, a do tego pobudzą wyobraźnię dzięki realistycznym pionkom. Ponadto gra rozwija umiejętności analityczne oraz zdolność przewidywania, uczy podejmowania decyzji, wpływa pozytywnie na rozwój koncentracji, a także trenuje podstawowe umiejętności matematyczne, takie jak dodawanie.

Zabawki edukacyjne

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że zabawki edukacyjne są świetnym pomysłem na prezent dla dzieci. Każdy rodzic chce, aby jego pociecha rozwijała się w sposób prawidłowy, dlatego by móc jej to zapewnić, należy stymulować różne sfery takie jak: wyobraźnia, umiejętności poznawcze, ciekawość i logika.

Dla dwulatka są to zabawki kreatywne w postaci zagadek, których rozwiązanie pomoże mu w zrozumieniu funkcjonowania świata. Propozycje dla rocznych dzieci wspomagają ich naturalny rozwój, dzięki temu z głów rodziców spada niepewność, w jaki sposób przekazać niektóre informacje, ponieważ same to odkrywają. Taką zabawką może być na przykład układanka, która polega na tak zwanym dopasowywaniu kształtów figur i kolorów do odpowiednich otworów albo nieco ulepszona wersja, czyli urozmaicona o kształty zwierząt i kolorowe cyferki.

Zabawki dla chłopca

Chłopcy uwielbiają samochody i budowanie, dlatego ciekawym prezentem jest z pewnością koparka na pedały, do której można wsiąść i własnoręcznie poprowadzić. Taka zabawa pobudza wyobraźnię i zachęca do spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, gdzie (na przykład w piaskownicy) może za pomocą małej poręcznej dźwigni obsługiwać łyżkę do kopania. Ciekawą opcją jest również mniejsza wersja pojazdów Wader. Ręczna zabawa kolorowym i realistycznie wyglądającym pojazdem o solidnym wykonaniu, bezpiecznym rozmiarze, lekkiej konstrukcji i łatwości sterowania sprawi dziecku wiele radości. Pojazd może towarzyszyć dziecku w codziennych czynnościach, podczas spacerów, zakupów czy w trakcie drogi do przedszkola.

Zabawki dla dziewczynki

Dziewczynki uwielbiają wcielanie się w różne role, gdzie mogą wykazać się kreatywnością i przybrać inną postać. Z pewnością ucieszą się z kreatywnych zabawek, jakimi są domki dla lalek Wader. Zabawa uzyska zupełnie inny, realistyczny wymiar. Akcesorium posiada wiele szczegółowych elementów, dzięki temu zabawa będzie pełna niespodzianek i wesołych chwil. Niektóre jednak dziewczynki preferują zabawę w kucharza, dlatego może warto rozważyć zestaw kuchenny Wader, w którym będą mogły przygotować przepyszne danie i desery. Wszystkie powyższe propozycje zabawek dziecięcych i wiele innych odnajdziesz na stronie internetowej http://www.bazgrajka.pl/. Produkty cieszą się pozytywnymi opiniami, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę ich wysoką jakość.

 

 

Powrót na górę