Kulki gejszy – jakie wybrać i jak stosować?

Kulki gejszy – jakie wybrać i jak stosować?

Kulki gejszy stanowią niezwykły wynalazek, który już od wieków uczestniczy we wspomaganiu zdrowia oraz dobrego samopoczucia kobiet. Pierwsze wersje kulek gejszy znane były już w IV-wiecznej Japonii (prawdopodobnie stąd ich nazwa); od tamtej pory przeszły znaczną przemianę i stały się produktami, z których dobroczynnego wpływu mogą skorzystać panie na całym świecie. Czym dokładnie są kulki gejszy, kiedy nosić takie gadżety oraz czym kierować się przy ich zakupie? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tego produktu.

Kulki gejszy – czym są?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że niećwiczone mięśnie mają tendencję do stopniowej utraty elastyczności i osłabienia. Nie inaczej ma się sprawa w przypadku mięśni, o których być może nie myślisz na co dzień, a które stanowią ważną część Twojego ciała – mięśnie dna miednicy, znane są także pod nazwą mięśni Kegla. Ich systematyczne wzmacnianie może korzystnie wpłynąć na bardzo wiele czynników, takich jak ograniczenie szansy na nietrzymanie moczu czy obniżenie narządów rodnych. Oprócz tego mocne mięśnie Kegla to częstsze oraz bardziej intensywne orgazmy! W jaki sposób ćwiczyć mięśnie dna miednicy? Tutaj właśnie sięgamy po kulki gejszy. Są to produkty, które, noszone w pochwie, mają za zadanie, poprzez swój ciężar i rozmiar, wymusić na mięśniach Kegla ich zaciskanie się i tym samym trening. Już samo noszenie kulek gejszy, np. podczas wykonywania codziennych czynności, stymuluje odpowiednie mięśnie do pracy, dzięki czemu wykonujesz ćwiczenia wzmacniające bez najmniejszego wysiłku i utraty czasu.

Kulki gejszy – jak używać?

Chociaż treningi z kulkami gejszy nie zajmują dużo czasu i nie pochłaniają uwagi, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ich stosowania, aby Twoje mięśnie dna miednicy stały się odpowiednio wzmocnione, bez przetrenowania ich i możliwego związanego z nim bólu. Przede wszystkim pamiętaj o dopasowaniu kulek gejszy odpowiednio do swoich możliwości. Produkty dostępne na rynku pozwalają na dobór pod kątem zarówno estetycznym, jak i wagowym i rozmiarowym. Początkującym paniom zaleca się rozpoczęcie treningów od kulek pojedynczych o większym rozmiarze i mniejszej wadze. Ćwiczenia nie powinny trwać dłużej niż 15 minut, później stopniowo można zwiększać czas noszenia kulek. Po jakimś czasie można także zwrócić się w kierunku gadżetów mniejszych, o większej wadze lub kulek podwójnych.

Na co zwracać uwagę przy zakupie kulek gejszy?

Bardzo ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu zrobić dokładny research i zastanowić się, jakie kulki gejszy będą najodpowiedniejsze dla Ciebie. Na rynku gadżetów erotycznych istnieje wielu producentów, którzy specjalizują się w produkcji takich gadżetów, dlatego wybór masz niemal nieograniczony. W ofercie większości sklepów znajdziesz kulki wykonane z różnych materiałów; początkującym zaleca się sięgnięcie po kulki wykonane z wysokiej jakości silikonu i tworzywa ABS (jak np. Joyballs Single od JoyDivision) ze sznureczkiem, dzięki któremu wyciągnięcie produktu z pochwy nie będzie stanowiło problemu. Jeżeli należysz do bardziej zaawansowanych osób, mogą zainteresować Cię kulki wykonane ze stali, jak S&M Steele Balls od producenta Sex&Mischief. Szczególnie polecane wszystkim paniom są tzw. zestawy kulek progresywnych np. IntiMate Kegel Set Plus produkcji Nomi Tang. Posiadają one kulki gejszy o różnych rozmiarach i wadze, pozwalając odpowiednio dopasowywać je do potrzeb użytkowniczki. Szczególnym rodzajem gadżetu są kulki gejszy na pilota (np. Pretty Love – Willie). Ten produkt, prócz ćwiczenia mięśni Kegla, pozwala także na zdalne sterowanie kulkami i zapewnianie ich użytkowniczce niezwykle przyjemnych doznań w postaci drgań i wibracji.
Zastosowanie kulek gejszy jest bardzo szerokie. Stanowią one doskonały produkt wzmacniający mięśnie dna miednicy. Odpowiednio dobrane i stosowane, mogą przyczynić się do znacznej poprawy kondycji oraz samopoczucia ich użytkowniczki. W naszym sklepie możesz kupić produkty wysokiej jakości bezpieczne w użytkowaniu.
Całą ofertę kulek gejszy znajdziesz pod adresem: https://ohparis.pl/c/41/kulki-gejszy.html.

Powrót na górę