Jak opóźnić wytrysk u mężczyzny?

Jak opóźnić wytrysk u mężczyzny?

Ejakulacja, czyli wytrysk oznacza zakończenie miłosnych doznań, dlatego dla każdego mężczyzny, ważne jest, aby nastąpiła ona jak najpóźniej. 7-13 minut – tyle wynosi optymalny czas współżycia. Większość Panów potrzebuje 5 minut, aby skończyć stosunek wytryskiem, ale są również i tacy, którzy kończą stosunek w ciągu 2 minut. Jak opóźnić wytrysk u mężczyzny? Co stosować na opóźnienie wytrysku?

Jak opóźnić wytrysk u mężczyzny?

Ejakulację można opóźnić na dwa sposoby, naturalnie oraz poprzez używanie różnego rodzaju środków pomagających wydłużyć stosunek. Metody naturalne, mają do to siebie, że ich działanie nie jest widoczne od razu, ale efekty nie będą jednorazowe. Inne metody są związane z użyciem różnego rodzaju tabletek, specjalnych żeli lub prezerwatyw. Tego typu środki, pozwalają osiągnąć efekt jednorazowy, tzn.; jeśli następnym razem znowu chcemy opóźnić wytrysk, musimy ponownie zastosować żel lub zażyć tabletkę.

Co stosować na opóźnienie wytrysku, wybierając nienaturalne metody?

Tabletki na potencję są dostępne w każdej aptece i nie wymagają recepty. Tabletki są jedną z najskuteczniejszych i najszybszych metod, jakie możemy zastosować na opóźnienie wytrysku. Głównym składnikiem w przypadku tego typu produktów jest sildenafil, substancja, która pomaga osiągnąć wzwód. Tabletki są również skutecznym rozwiązaniem, jeśli mężczyzna cierpi na zaburzenia erekcji.

Kolejnym typem produktów, które pozwalają opóźnić wytrysk, są prezerwatywy. Każdy producent prezerwatyw ma wśród swoich wyrobów takie, które są nasączone benzokainą, czyli substancją, która opóźnia wytrysk. Prezerwatywa jest metodą, która pozwala wydłużyć czas uniesień seksualnych o kilkanaście minut, a jednocześnie zapewnia kochankom bezpieczeństwo.Oprócz tabletek i prezerwatyw można również zakupić specjalny żel, np.: Last Longer Gel, dostępny pod: https://swiat-doznan.pl/last-longer-gel. Żele opóźniające wytrysk najczęściej są dostępne w butelkach z dozownikiem o pojemności 150 ml. Tak jak w przypadku prezerwatyw i tabletek, zakup żelu nie wymaga recepty.

Jak opóźnić wytrysk u mężczyzny metodami naturalnymi?

Oprócz metod farmakologicznych, takich jak tabletki, ejakulację można opóźnić, stosując metody naturalne. O ile w przypadku zastosowania żelu lub specjalnej prezerwatywy efekty widać od razu i w przypadku tego konkretnego współżycia, o tyle stosując metody naturalne, możemy wyćwiczyć organizm w taki sposób, aby stosunek trał po prostu dłużej.

Jedną z podstawowych metod, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę, jest rezygnacja z używek. Nałogowe palenie lub zażywanie zbyt dużych ilości alkoholu mają negatywny wpływ na męską potencję. Niewielka ilość wypitego alkoholu sprawia, że poczujemy się pewniej. Jednak jego nadużywanie w dużych ilościach przyniesie same negatywne konsekwencje.

Kolejną naturalną metodą na opóźnienie wytrysku jest aktywność fizyczna. Kondycja podczas uprawiania seksu jest niezwykle ważnym czynnikiem. Dzięki większej aktywności fizycznej dotlenimy organizm, co ma wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie, również w sferze łóżkowej.

Popularną metodą na wydłużenie stosunku są specjalne ćwiczenia mięśni Kegla oraz zdrowa dieta. Dla organizmu ważne jest, co jemy, a dobierając odpowiednie składniki, możemy w znaczący sposób poprawić jakość życia seksualnego. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na produkty, które pomagają w produkcji testosteronu (ryby, orzechy, seler, pieczywo pełnoziarniste, winogrona). W przypadku ćwiczeń warto poszukać w internecie taki rodzaj ćwiczeń na mięśnie Kegla, które będą dla nas najbardziej odpowiednie. Najczęściej tego typu ćwiczenia są związane z napinaniem i rozluźnianiem mięśni Kegla podczas np.: oddawania moczu.

Szybki wytrysk to nie koniec świata

Szybki wytrysk u mężczyzny jest problemem mocno wstydliwym, który nie pozwala na pełną satysfakcję z życia seksualnego. Na szczęście istnieją metody, te naturalne oraz te mniej naturalne, które pomagają wydłużyć stosunek. Korzystanie z tabletek, żeli i prezerwatyw, to najbardziej znane metody „pomocy doraźnej”. W przypadku metod naturalnych możemy liczyć, że efekty ich zastosowania pojawią się po dłuższym okresie czasu, jednak będą one miały efekt długotrwały.

Powrót na górę