​​Ceniąc sobie komfort klientów i dbałość o wszystkie szczegóły oferujemy najwyższej jakości usługi sprzątające. Współpracujemy z wieloma osobami, zawsze jesteśmy terminowi i rzetelni. Sprzątanie biur to nasza specjalność. Umiejętnie dobieramy środki czystości do rodzaju zabrudzeń oraz powierzchni, dzięki czemu przestrzeń zyskuje estetyczny, odświeżony wygląd bez ryzyka powstania uszkodzeń. Nasza firma sprzątająca korzysta wyłącznie z atestowanych środków ich działanie dopełniając stosowaniem profesjonalnych urządzeń. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i rzetelnością, dokładając jednocześnie wszelkich starań, by sprzątanie biur (Trójmiasto) przebiegało sprawnie i nie zakłócało wykonywania codziennych obowiązków przez ich pracowników.

Firma sprzątająca Trójmiasto – o nas

Marka Eko-Czystość to grupa świetnych specjalistów świadcząca profesjonalne usługi sprzątania, odśnieżania oraz pielęgnacji zieleni. Gwarantujemy, że nasza firma sprzątająca posiada odpowiednie, bogate doświadczenie oraz wiedzę do wykonywania takich prac. Czy to sprzątanie biur, czy domowe porządki, zawsze stajemy na wysokości zadania, dbając o satysfakcję każdego naszego klienta.

Oferujemy pełną gamę usług dla Przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych szukających profesjonalizmu, kompleksowej oferty oraz konkurencyjnych cen. Nasza firma sprzątająca jest elastyczna i dyspozycyjna, zawsze gotowa do podjęcia się nawet bardziej wymagających zleceń.

Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników dba o każdy najmniejszy szczegół w swojej pracy. Do codziennej pracy używamy środków czyszczących pochodzenia naturalnego oraz systemów parowych. Dbamy o nasze wspólne środowisko eliminując plastik zastępując go materiałami naturalnymi. Stosowane do sprzątania biur i mieszkań preparaty posiadają odpowiednie atesty, nasz zespół z kolei posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu ich stosowania, co zapewnia efektowne rezultaty naszej pracy.

Jako profesjonalna firma sprzątająca działamy na terenie całej Polski.

​Marka Eko-Czystość Parking Service to grupa specjalistów świadcząca profesjonalne usługi kontroli parkingowej w strefach płatnego parkowania. Oferujemy pełną gamę usług dla Przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych szukających profesjonalizmu, kompleksowej oferty oraz konkurencyjnych cen.

Działamy na terenie całej Polski. Nie musisz się martwić, jeśli w Twojej miejscowości nie ma profesjonalnej firmy sprzątającej – wystarczy, że do nas zadzwonisz, by umówić się na dogodny dla Ciebie termin na sprzątanie biur (Gdańsk), domu czy też pielęgnację ogrodu.

Profesjonalna firma sprzątająca Cię nie zawiedzie

Nasi klienci wybierają najczęściej sprzątanie biur w trójmieście (Gdańsku, Gdyni lub Sopocie) oraz Warszawie, jednak nasza oferta jest znacznie bardziej rozbudowana. Jak wspomnieliśmy wcześniej, możemy pojawić się także w innych rejonach Polski. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość!

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń, a nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści! To nie wszystko, ponieważ chcemy się rozwijać, dlatego nieprzerwanie podnosimy swoje kompetencje, dzięki czemu klienci mogą liczyć na jeszcze lepsze usługi czy to z zakresu sprzątania biur (Trójmiasto), czy też pielęgnacji zieleni.

Jesteś odpowiedzialny za wspólnotę mieszkaniową i chcesz zadbać o jej porządek? A może niedawno w Twoim domu miał miejsce remont i nie chcesz tracić cennego czasu na uporanie się z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Prowadzisz firmę i zależy Ci na jej wizerunku i zadowoleniu pracowników? W każdym przypadku jesteśmy w stanie pomóc. Gwarantujemy, że nasza firma sprzątająca zawsze stanie na wysokości zadania, odejmując Ci obowiązków takich jak sprzątanie biur , pielęgnacja zieleni i wiele innych – zawsze na miarę Twoich potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy elastyczni, dlatego chętnie dostosujemy się do Twoich wymagań. To nie wszystko, ponieważ sprzątanie biur w Gdańsku i Gdyni lub inne usługi mogą być realizowane w niestandardowych godzinach, by nie przeszkadzać np. pracującym osobom w firmie. Sprzątanie biur (Gdańsk) traktujemy bardzo poważnie, ponieważ wiemy, jak ważny jest komfort pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków. Doskonale wiemy, że ma to znaczenie dla Ciebie jako pracodawcy.

Powrót na górę