Jajka wibrujące – sposób na urozmaicenie seksu

Jajka wibrujące – sposób na urozmaicenie seksu

Twoje życie seksualne stało się nudne? Czas, by prędko wziąć sprawy w swoje ręce! Zaniedbywanie sfery erotycznej może negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie i psychikę oraz zmniejszyć zupełnie ochotę na seks. W poniższym artykule dowiesz się, jak szybko i kreatywnie urozmaicić sobie intymne chwile we dwójkę oraz… solo!

Zaniedbanie strefy seksualnej – jak sobie z tym radzić?

Jeśli w Twoje życie seksualne wdarła się rutyna, z pewnością zadajesz sobie pytanie, czy powrót do dzikich, namiętnych i pełnych pożądania igraszek będzie jeszcze możliwy? Przecież tyle się słyszy, że gdy w łóżku przestaje się układać, nie ma już najmniejszych szans na ponowne „wykrzesanie ognia”. Jednak, jeśli tylko naprawdę zechcesz, Twój seks może wrócić na właściwe tory! Jeśli związek nie wszedł w poważny kryzys, wystarczy tylko zastanowić się nad zachodzącymi zmianami i określić, co mogło doprowadzić do nagłego ochłodzenia uczuć. Czasami nawet te najbardziej prozaiczne problemy mogą być przyczyną niepowodzeń w łóżku.

Media społecznościowe i cyberświat

Jedną z najczęstszych przyczyn osłabienia relacji damsko-męskich jest po prostu wszechobecne dziś uzależnienie od telefonu czy portali społecznościowych. Ludzie, którzy cały swój wolny czas (lub jego większość) spędzają głównie wpatrzeni w ekran, nie poświęcają czasu partnerowi, tym samym zaniedbując go. A przecież wspólna rozmowa, dzielenie się problemami dnia codziennego i wzajemne wsparcie to klucz do udanego związku. Jeśli i w Waszym związku telefon przeszkadza we wzajemnej komunikacji, postaraj się wydzielić sobie czas na użytkowanie multimediów oraz czas na poświęcenie paru chwil ukochanej osobie. Wówczas zobaczysz, jak Wasza relacja będzie z dnia na dzień ewoluowała i poprawiała się.

Brak snu

Kolejną przyczyną, która może doprowadzić do powstania rutyny w związku, może być po prostu brak snu. Osoby ciągle niewyspane czy po prostu zmęczone mają mniejszą potrzebę osiągania satysfakcji seksualnej, co przekłada się na jej szybką inicjację lub jej zupełny brak. Jeśli problemy ze snem wywołane są pracą czy innym stresującym czynnikiem, warto zrobić sobie kilka dni wolnego na zregenerowanie się. Jeżeli natomiast jest to problem długotrwały, niezbędna będzie wizyta u psychiatry.

Antykoncepcja

Kolejnym, bardzo częstym powodem, przez który nie ma się ochoty na seks, jest antykoncepcja hormonalna. Niestety, ta najczęściej wybierania forma zabezpieczenia, mimo wysokiej skuteczności, niesie za sobą również skutki uboczne, jak. m.in spadek libido. W takiej sytuacji najlepiej jest poradzić się ginekologa prowadzącego, który zadecyduje, czy zaprzestać kuracji hormonalnej, czy podać suplementy podnoszące libido.

Jajka wibrujące – gadżety, które rozładują napięcie

Najczęściej jednak nuda w łóżku pojawia się w przypadku par, które mogą pochwalić się dość długim stażem. Przyczyną niezadowolenia seksualnego jest po prostu zbyt długie przebywanie w swoim towarzystwie. W takiej sytuacji nie należy się poddawać i tkwić w marazmie – warto wówczas wypróbować różnorakie gadżety, które oferuje rynek erotyczny. Korzystanie z gadżetów może być świetną zabawą zarówno dla par, jak i singli, którzy pragną zasmakować nowych doznań.

Jednym z popularniejszych akcesoriów erotycznych są jajka wibrujące – te maleńkie kuleczki, potrafią wywołać niezwykłe doznania, a zabawa dzięki nim we dwójkę – nieść chwile niezwykłego podniecenia. Zabawki tego typu oferują wiele poziomów wibracji, które można dostosować do potrzeb użytkowniczki. Dodatkowo są one sterowane na odległość (niektóre działają nawet do 10 metrów), co może być doskonałą propozycją na grę wstępną we dwójkę. Wyobraź sobie, ile scenariuszy możesz zrealizować za pomocą wibrującego jajka, mając na uwadze fakt, że pracuje ono praktycznie bezgłośnie! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tych innowacyjnych akcesoriach erotycznych, zajrzyj na stronę: http://www.strefamlodziezy.pl.

Jajko wibrujące doskonale wzmacnia mięśnie kegla, odstresowuje, rozluźnia oraz poprawia samopoczucie, uwalniając endorfiny – może być zatem z powodzeniem stosowane również przez singielki, które pragną wypróbować nowych sposobów na osiągnięcie przyjemności w samotności.

Powrót na górę