Lovense Lush 2 – jak działa?

Współczesne zabawki erotyczne posiadają niesamowite funkcjonalności, dzięki którym ich obsługa jest wygodna, dlatego łatwo dopasować ich pracę do swoich preferencji. Z tego powodu przyjemność z ich obsługi jest wyjątkowo duża. Jednym z najbardziej nowoczesnych urządzeń tego rodzaju jest Lovense Lush 2, zdalnie sterowany wibrator z aplikacją na telefon. Jak działa zabawka i dlaczego stała się popularna na całym świecie?

Konstrukcja Lovense Lush 2

Lovense Lush 2 na pierwszy rzut oka może nie przypominać zabawki erotycznej. Część do aplikacji ma jajowaty kształt, delikatnie wyprofilowany w taki sposób, żeby jeszcze intensywniej pieścić punkt G. Drugim elementem gadżetu jest ogonek, który po pierwsze służy jako antena, po drugie sygnalizuje diodą o włączeniu zabawki, a po trzecie ułatwia wyjmowanie wibratora z pochwy – wystarczy go pociągnąć. Lovense Lush 2 – zdalnie sterowany wibrator ma anatomiczny kształt, dlatego doskonale pasuje do żeńskich części intymnych.

Wibrator Lovense Lush 2 został wykonany z silikonu bez dodatku ftalanów. Materiał ma nieporowatą strukturę, dzięki czemu nie osadzają się w nim zarazki i łatwo go wyczyścić. Tworzywo ponadto jest przyjemne w dotyku i antyalergiczne. Dzięki temu obecnie przeważa w produkcji zabawek erotycznych wyższej klasy. Konstrukcja Lovense Lush 2 jest zwarta, dlatego jest wodoodporny, a więc można z niego korzystać w wannie lub pod prysznicem.

Lovense Lush 2 – zdalnie sterowany wibrator

W przypadku Lovense Lush 2 najważniejsze jest jego działanie. Wewnątrz “jajeczka” znajduje się wydajny silnik, który potrafi wibrować naprawdę mocno. Jest zasilany pojemnym akumulatorem, który można naładować w każdym momencie dołączonym do zestawu kablem USB.

Gadżet jest zdalnie sterowany za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie, z którym urządzenie łączy się dzięki technologii Bluetooth. Bezprzewodowa kontrola jest bardzo wygodna, ponieważ umożliwia aplikację urządzenia i jednoczesne wykonywanie codziennych czynności czy spacerowanie. Niektóre pary używają Lovense Lush 2 do podkręcenia atmosfery na randce czy w kinie. W tym miejscu warto wspomnieć, że wibrator pracuje bardzo cicho.

Aplikacja na telefon jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Można ją zainstalować na telefonach z systemami Android oraz iOS. Producent stworzył także oprogramowanie dla komputerów PC Windows (po dokupieniu adaptera Bluetooth marki Lovense), oraz MacOS.

Jakie możliwości daje aplikacja? Jest ich naprawdę sporo. Po pierwsze można z jej pomocą wybierać poszczególne tryby i moc wibrowania. Można je także samodzielnie programować. Wyjątkową funkcją jest także sterowanie pracą zabawki “na żywo”, to jest za pomocą gestów po ekranie smartfona można zmniejszać i zwiększać natężenie wibracji oraz panować nad ich rytmem. Skoro mowa o rytmie, to nie można zapominać, że oprogramowanie umożliwia dopasowanie tempa i trybu pracy gadżetu do odtwarzanej w tle muzyki. Dzięki swojej funkcjonalności, Lovense Lush 2 jest często wykorzystywany w tzw. show-upach – programach na żywo, prowadzonych online.

Lovense Lush 2 to zdalnie sterowany wibrator, który jest doceniany przez pary żyjące w rozłące, np. przez częste wyjazdy biznesowe. Producent umożliwia obsługę gadżetu z dowolnego miejsca na ziemi, jeśli smartfon użytkowniczki oraz jej partnera mają dostęp do internetu. Dzięki temu można znacznie urozmaicić zmysłowe rozmowy i wnieść seks telefony czy sexting na jeszcze wyższy poziom.

Lovense Lush 2 – zdalnie sterowany wibrator wymaga odpowiedniej obsługi

Trzeba pamiętać, że każda zabawka wymaga właściwej obsługi i konserwacji. Chcąc użyć lubrykantu należy korzystać wyłącznie z modeli na bazie wody. Inne żele nawilżające mogą trwale uszkodzić silikonową powłokę Lovense Lush 2, przez co gadżet przestanie być bezpieczny w stosowaniu. Po każdym użyciu powinno się także oczyścić zabawkę. W tym celu można użyć preparatu do higieny gadżetów erotycznych, ale też bieżącej wody z dodatkiem mydła. Przed ładowaniem Lovense Lush 2 musi być w pełni czysty.

Powrót na górę