Pas cnoty dla kobiet i mężczyzn – jak działa i dlaczego go kupujemy?

Pas cnoty dla kobiet i mężczyzn – jak działa i dlaczego go kupujemy?

Pasy cnoty towarzyszą nam od dawnych czasów, dokładniej mówiąc – od XII wieku. Stosowano je, by ochronić się przed seksualnymi pokusami, które w tamtych czasach uchodziły za ciężki grzech. Innym dawnym zastosowaniem było zapewnienie wierności współmałżonka. Przykładowo, gdy szlachcic czy rycerz wybierał się na wojnę, zamykał swoją żonę w takim pasie, by nie zostać zdradzonym.

A jak możesz wykorzystać takie pasy dzisiaj? W taki sam sposób, choć raczej nie będą to pobudki religijne czy etyczne. Raczej będzie to zastosowanie w kontekście dominacji erotycznej. Częściej spotykany jest męski pas cnoty, choć oczywiście istnieją też żeńskie. Sam fakt jego noszenia oznacza, że jesteś podległy drugiej osobie. Oddajesz jej klucze. A wraz z nimi – prawo do swobodnego używania swoich narządów płciowych. To strona dominująca decyduje, czy, kiedy i na jakich warunkach możesz ich używać. W kontekście dominacji może to być na przykład świetne narzędzie treningu. Dostęp do kluczy można uzależnić od zachowania osoby zamkniętej.

Oczywiście możesz także zastosować je do zapewnienia wierności drugiej strony związku, kiedy jesteś na przykład w delegacji. Zwłaszcza tej dłuższej. Tylko Ty masz klucze, więc jedynym „ratunkiem” dla zamkniętej osoby pozostaje mechaniczne usunięcie pasa cnoty. Co oczywiście łatwo zauważysz.

 

Jak to działa?

Żeńskie pasy cnoty, a także jego męskie odpowiedniki, mają nieco odmienne mechaniki działania. Wynika to rzecz jasna z różnych narządów u obu płci. Jeśli jesteś kobietą, swój przyrząd będziesz zakładać na biodra. Pionowy element zasłoni narządy płciowe tak, że niemożliwe będzie stymulowanie intymnych partii ciała. Oczywiście damski pas cnoty posiada otwory umożliwiające zaspokajanie potrzeb fizjologicznych. Współcześnie nie powodują niewygody czy otarć, co było typowym zjawiskiem w dawniejszych czasach. Wtedy przecież nie służyły do zabawy.

Sprawa wygląda nieco inaczej, jeśli jesteś mężczyzną. Pas cnoty dla faceta będzie mocowany wokół jąder za pomocą pierścienia. Do niego przymocowana jest klatka (metalowa lub plastikowa) na genitalia. Oczywiście tu również zawarty jest otwór umożliwiający załatwianie potrzeb fizjologicznych. Warto jednak pamiętać, że pas cnoty na penisa wiąże się z koniecznością oddawania moczu na siedząco. Dzieje się tak ze względu na to, iż samego przyrodzenia nie będziesz brał do ręki, zatem nie będziesz miał nad nim pełnej kontroli.

Jaki pas cnoty?

Ze względu na rosnącą popularność dominacji erotycznej na rynku dostępnych jest wiele modeli. Pytanie, jaki męski pas cnoty wybrać, jest dość ważne i warto, byś poświęcił dłuższy czas na odpowiedź na to pytanie. Niewłaściwie dobrany może powodować dyskomfort, otarcia, a w przypadku dobrania złego rozmiary może doprowadzić do zmniejszenia rozmiarów przyrodzenia. Poniżej możesz poznać klasyczne modele zaczerpnięte z rankingu Terdeals.

Klasycznym produktem w tej kategorii jest model CB-X-6000 CHROME. Producent wykonał go z medycznego poliwęglanu, który przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne. Możesz regulować jego długość dzięki dołączonym do zestawu obręczom. Ażurowa budowa zapewnia wentylację, co jest bardzo istotne z punktu widzenia zdrowia. Został pomalowany farbą odwzorowującą chrom. Dostępny również wariant CB-6000 WOOD imitujący drewno. Zapewnia to przyjemność w dotyku i wygodne noszenie.

ManCage Model 03 Chastity 4.5″ Cock Cage jest kolejnym z najczęściej wybieranych pasów cnoty dla mężczyzn. Również został wykonany z przetestowanego, hipoalergicznego poliwęglanu. Cechuje go także wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wentylację zapewniają otwory rozmieszczone wzdłuż klatki. ManCage Model 02 Chastity 3.5” Cock Cage oferuje nieco większe otwory, jednak technicznie niewiele różni się od poprzedniego modelu.

ManCage Model 08 Chastity 4,2” Silicone odróżnia się od innych materiałem. Wykonanie z ABS zapewnia większą giętkość i lepsze odprowadzanie wilgoci. Czyni go to częstym wyborem par dopiero zaczynających przygodę z pasami cnoty na penisa. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia niewidoczność pod ubraniem.

 

 

Powrót na górę